Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Zájezd do ANGLIE - červen 2024 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Zájezd do ANGLIE - červen 2024

Alena Merhautová 26.09.2023

Vážení rodiče, milí žáci, 

po dvou letech opět chystáme jazykově poznávací zájezd žáků osmého a devátého ročníku do Anglie.

Termín zájezdu je plánovaný na 2.6 – 9. 6. 2024, tedy celkem 8 dnů, a naším cílem bude jižní Anglie

Ubytováni budeme v hostitelských rodinách v okolí Brightonu, jednoho z nejkrásnějších a nejpopulárnějších přímořských měst, kulturním, uměleckém a sportovním centru celé jižní Anglie.

 Mezi další krásná místa, která v Anglii poznáme, patří také například město Hastings, proslavené bitvou, Hever Castle – jeden z nejromantičtějších hradů v Anglii a domov Anny Boleynové, námořní základnu Velké Británie Portsmouth či Beachy Head – křídové útesy ve výšce až 120 m nad mořem, s procházkou kolem dvou historických majáků.

 Zájezd je kromě poznávání země a její kultury zaměřen na rozvoj komunikativních schopností v angličtině – kromě přirozené komunikace v rodinách také zahrnuje výuku 16 lekcí angličtiny (4 výukové dny) s rodilými mluvčími. 

 Program je zaměřený na angličtinu, poznávání kultury a historie Anglie a je výukový po celý den, bude tedy klást vysoké nároky na celkovou výkonnost a odolnost účastníků. Odměnou všem budou nezapomenutelné zážitky.

 Doprava je autobusem a trajektem/tunelem. Cena zájezdu je 14 590,- Kč + vstupné a jízdné na vlak (předpokládaná výše je cca 80 GBP) + 50 GBP kapesné.

 Podmínky pro účast: 

  1. žák v termínu - NEJPOZDĚJI DO 3.10. - odevzdá souhlas s účastí na výjezdu podepsaný zákonným zástupcem 
  2. motivační dopis, který se bude psát ve škole dle instrukcí vyučujících a kterým žáci prokáží skutečný zájem o zájezd
  3. žák prokáže, že je schopný a ochotný důstojně reprezentovat školu v zahraničí v hostitelských rodinách a v navštěvovaných institucích

 Vyučující poté na základě motivačních dopisů, své zkušenosti se studenty a po případné konzultaci s TU a ostatními vyučujícími vyberou účastníky a náhradníky výjezdu. V případě potřeby se může se studentem vést pohovor. Konečné rozhodnutí je vždy na vyučujících, kteří jsou pak za dané studenty na výjezdu trestněprávně odpovědní. 

 

Podrobný program jazykového kurzu do jižní Anglie najdete ZDE

Přihlášku stáhnete ZDE

 

 

Brighton | Anglie – turistické průvodce | DFDS

Beachy Head


Powered by Froala Editor