ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Přihláška ke stravování

Vážení rodiče, pokud si přejete, aby se Vaše dítě mohlo ve školní jídelně stravovat, je třeba:

• Odevzdat ve školní jídelně vyplněnou přihlášku ke stravování (dále v článku) nebo jí poslat na e-mail: jidelna(zavináč)zsmladi.cz
  • Strávníkovi bude přidělen variabilní symbol, důležitý pro identifikaci platby stravného a pro objednávání a odhlašování stravy na serveru Strava.cz
  • Domluvit se s vedoucí školní jídelny telefonicky nebo přes e-mail na způsobu placení stravného, tj. trvalým příkazem nebo inkasem z účtu.
  • Zakoupit dítěti ve školní jídelně stravovací čip za 117,- Kč.

Pro nové strávníky bude vedoucí šk. jídelny pro rodiče v jídelně 1.9. od 7:00 do 16:00hod. V jiném termínu po předchozí telefonické domluvě.

Vedoucí školní jídelny, p. Jindra Růžičková.

Můžete si také domluvit individuální schůzku na tel. č: 251 618 574.

Přihláška_stravování.pdf              přrihláška_stravování.docx

Stravovací čipy:
Pro výdej stravy je třeba používat identifikační čip za 117,- Kč
Pokud je čip nepoškozen, vykupujeme jej zpět za prodejní cenu.

Úhrada stravného inkasem

Vážení rodiče,
k úhradě stravného máte možnost zřídit si u své banky souhlas s inkasem na účet školní jídelny.
Pokud máte v současné době zřízen trvalý příkaz k platbě obědů, sami si hlídáte jeho zrušení a obnovení a případné přeplatky jsou Vám vyúčtovány 2x ročně.
Zřídíte–li si po dohodě s vedoucí školní jídelny souhlas s inkasem z Vašeho účtu u kterékoli banky, bude Vám přeplatek na stravném zohledňován každý měsíc. Souhlas s inkasem si zrušíte až s odchodem dítěte ze základní školy.