Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Sportovní dopoledne páťáků v Centrálním parku | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Sportovní dopoledne páťáků v Centrálním parku

Norbert Tlustý 27.06.2023

Na úterý 27.6. připravily třídní učitelky pátých tříd sportovní dopoledne v Centrálním parku. Žáci si dle libosti mohly vybrat z nabídky sportovních stanovišť. Nejčastěji volili hřiště, kde si s chutí zahráli vybíjenou i fotbal. Také veřejné venkovní fitness stroje zaměřené na protahování a bench, procvičování chůze, kloubů a ramen nebo elipsovité, jezdecké či surfovací zařízení byly v obležení našich páťáků. Celé dopoledne byly také obsazeny venkovní stoly na ping- pong. Někteří žáci také využili možnost skákání přes švihadla nebo zkoušení gymnastických cvičení na trávě poblíž hřiště. Nepřehlédli ani oblíbené dětské hřiště zvané Sova. 

Počasí sportu přálo a budoucí šesťáci ukázali, že si umí spolu užít pobyt venku.

Powered by Froala Editor