Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Škola v přírodě v Hluboké nad Vltavou | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Škola v přírodě v Hluboké nad Vltavou

Norbert Tlustý 09.06.2023

Žáci 2. A a 2. B prožili nádherný týden na škole v přírodě v areálu Sporthotelu Barborka v Hluboké nad Vltavou. Při skupinových hrách v přírodě si ověřili luštěním šifer, detektivním pátráním i pomocí matematických výpočtů, jak umí využívat učivo 2. ročníku. Při prohlídce zámku Hluboká zjistili, podle čeho dostalo toto krásné místo nad Vltavou svoje jméno. Věděli jste, že je to podle hluboké studny, kterou zde kdysi vybudovali? Na exkurzi do pivovaru Budvar sledovali, jak se ze surovin stane hotový výrobek. Nejvíc se jim líbila hala s plnící linkou, kde je vše plně automatizováno. Den dětí oslavili žáci 2. A a 2. B v zoologické zahradě a v Muzeu lesnictví Ohrada. Na konci pobytu byli všichni účastníci spokojení, jak vše samostatně zvládli daleko od domova a jak jim přálo počasí. Už teď se těší na další školu v přírodě.

Powered by Froala Editor