Poděkování Klubu přátel školy za novou interaktivní tabuli

Norbert Tlustý 23.05.2024

V pátek 10.5. obdrželi žáci 1.B novou interaktivní tabuli do své výuky díky daru od „Klub přátel školy“ Klub přátel školy | ZŠ Mládí (zsmladi.cz).

Na tento dar se žáci těšili a po dobu instrukcí k používání se zájmem sledovali, co vše nový panel umí. V jejich očích se zrcadlila radost a nadšení. Ještě ten den si vyzkoušeli výukové hry a již od pondělí byla dotyková tabule zařazena do výuky jako pomůcka napříč předměty.

Celá třída 1.B moc děkuje, Mgr. Alexandra Malá

Pořízení multifunkčního interaktivního 3panelu (tabule) Samsung bylo završením jedné z mnoha aktivit Klubu přátel školy při ZŠ Mládí, jehož členové, většinou rodiče žáků, se snaží naší školu podporovat v dalším rozvoji. Získávání prostředků na nákup interaktivního panelu bylo hlavní tématem Vánočního jarmarku, o kterém jsme již dříve informovali. Spolu s dalšími prostředky Klubu posložily vybrané finance klubu na nákup celého kompletu zařízení v hodnotě bezmála 100 000 Kč. Jedná se o aktuálně nejefektivnější zařízení, které může přispět nejen ke správnému chápání věcí a jevů, ale jednoznačně i k zatraktivnění výuky a zvýšení aktivity žáků. Zařízení je mobilní, může tedy dobře posloužit ve více třídách. Mockrát děkujeme všem podporovatelům a jsme moc rádi, že zmíněná pomůcka přinesla radost hned v den instalace, jak můžete vidět na následujících fotografiích.

PhDr. Jaroslav Vodička, ředitel školy