Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Páťáci v Mirákulu | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Páťáci v Mirákulu

Norbert Tlustý 19.06.2023

Mirakulum je rozsáhlý zábavní park ve středních Čechách, kde se naši páťáci skvěle zabavili po celé dopoledne. A není divu-na ploše 12 hektarů totiž nabízí nepřeberné množství atrakcí, jako například obří trampolíny, houpačky a prolézačky. Kromě toho jsme navštívili zdejší hrad s 8 věžemi a podzemním systémem chodeb, na jejichž prozkoumání si přibalili i baterku. Vodní svět děti příjemně osvěžil. Nechyběly ani naučné zahrady, mini zoo a mnoho dalšího. V amfiteátru se lze zúčastnit divadelního nebo hudebního představení, ale to zase vyjde až někdy příště. Počasí bylo nádherné a děti z 5. tříd si celé dopoledne v Mirakulu opravdu užily.

Powered by Froala Editor