Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Kvíz na Karlově mostě a bojovka na Kampě | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Kvíz na Karlově mostě a bojovka na Kampě

Alena Merhautová 06.11.2023

Ve čtvrtek 19. 10. 2023 se naše třída 7. B vydala do centra Prahy na bojovku v angličtině.

Sešli jsme se na Křížovnickém náměstí, kde jsme byli seznámeni s pravidly a průběhem hry. Odtud jsme šli přes Karlův most na Kampu. Cestou jsme zodpovídali různé otázky a za správné odpovědi jsme dostávali falešné penízky a diamanty.

Na Kampě jsme pobíhali po celém parku, abychom zjistili odpovědi na další zadané otázky. Za rychlost jsme dokonce získali plusové body. Nakonec jsme byli odměněni cenami a vyrazili jsme na cestu zpátky ke škole.

Díky této týmové hře jsme se dozvěděli spoustu nových informací, bylo to zábavné a hlavně akční. Až na trochu horší organizaci se vše povedlo. Všichni jsme se snažili a myslím, že máme na co vzpomínat.

Veronika Čáslavská, zástupkyně předsedy ze 7. B
Powered by Froala Editor