Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Koloběh vody v přírodě - 3D Modely žáků III.B | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Koloběh vody v přírodě - 3D Modely žáků III.B

Norbert Tlustý 08.03.2023

Žáci 3.B v hodinách prvouky v průběhu února a března probírali neživou přírodu a koloběh vody. Aby žáci prakticky ukázali, co se naučili, a ještě si vědomosti upevnili, vytvořily skupinové 3D projekty, do kterých se promítla i jejich fantazie. Žákům se podařilo téma zpracovat do krásných modelů s použitím různých materiálů a svých znalostí. Všichni hodnotili tuto činnost velmi kladně, práce je bavila a své dílo dokázala většina i odprezentovat. Jejich kreativita přesáhla i zadané téma, a to například funkční reakcí vytvořené sopky. Každá skupina něčím zaujala. Některé modely byly obzvlášť výtvarně poutavé, Jindy skupina zaujala pěknou prezentací. Modely jsou zachyceny ve fotografiích.

Mgr. Alexandra Malá, třídní učitelka 3.B

 

Powered by Froala Editor