Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Dvě akční akce II. B | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Dvě akční akce II. B

Norbert Tlustý 29.06.2023

Předposlední den školy uskutečnily děti ze 2. B cyklo výlet. Většina dětí jela na kole, pár dětí dalo přednost koloběžce. Všichni společně vyrazili od KD Mlejn přes Centrální park až na dětské hřiště v Prokopském údolí. Děti byly velmi šikovné a cesta byla bezproblémová. U potoka se děti nasvačily a zahájily vodní bitvu. Všechny děti se báječně bavily. Po bitvě si ještě pohrály na průlezkách nebo si užily deskové hry. Ani cesta zpátky do kopce nečinila nikomu problémy, děti ji zvládly naprosto bravurně. Zastavily se ještě na Lužinách na zaslouženou zmrzlinu. Nakonec v pořádku dojely zpátky do školy. Pro všechny to byl báječný, veselý a aktivní den.  


Na konci roku čekal třídu 2.B zajímavý výlet. Rozhodli se zahrát si únikovou hru ve Stromovce nazvanou Lovci duchů – ohnivé proroctví. Ve čtyřech skupinách plnily děti nejrůznější úkoly, aby pomohly správci osvobodit park od zlého ducha. Děti luštily náročné šifry, poznávaly krásná zákoutí Stromovky a užívaly si dopoledne venku v přírodě. Nakonec se pomocí zaklínadla podařilo dětem Stromovku od ducha osvobodit. Byl to napínavý, dobrodružný a zajímavý den.Powered by Froala Editor