Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website 19. škola v přírodě s angličtinou | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

19. škola v přírodě s angličtinou

Norbert Tlustý 25.06.2021

Devatenáctá škola v přírodě s angličtinou patřila opět mezi velmi vydařené akce. Stala se už tradicí. V minulém školním roce se bohužel uskutečnit nemohla, o to více se všichni letos těšili. Původní dubnový termín byl 2x posouván, ale 20. června letošní čtvrťáci vyrazili a užili si krásný týden s bohatým programem, který zahrnoval spoustu zážitků, které byly obohaceny angličtinou. Poděkování si zaslouží zaměstnanci hotelu Oáza srdce v Horním Bradle, v čele s paní Ivetou Pospíšilovou, firma Autobusy Růžička, která nás bezpečna dovezla na výlet do Slatiňan a děkujeme také firmě Dostál Praha - autobusová doprava, jejíž řidiči nás bezpečně dovezli do školy v přírodě i zpět. Bohatý program je zachycen i v následujících fotografiích. Celé album je umístěno na internetu a přístupové údaje byly zaslány rodičům.

Powered by Froala Editor