Závěrečný videoprojekt v AJ 9.B

Alena Merhautová 22.06.2023

Závěrečný video projekt deváťáků v angličtině

Žáci devátého ročníku natáčejí každoročně video projekt v hodinách angličtiny. Tentokrát si zahráli na průvodce Prahou a vydali se na nejnavštěvovanější místa našeho hlavního města.

Nejdříve si rozdělili jednotlivé památky, připravili si scénář a naučili se svoji část textu. Potom se vydali do ulic Prahy.

Někde šlo natáčení bez problémů, jinde zápasili s technikou a v jiném místě je zaskočili hlasití návštěvníci našeho krásného města.

V rámci projektu také oslovili několik anglicky hovořících turistů, kteří jim ochotně poskytli rozhovor na kameru. I přes trému, technické problémy a záskoky za nemocné spolužáky se nakonec projekt povedl a zůstane jim tak památka na poslední rok na základní škole. Podívejte se ZDE na výsledek jejich snažení.

Doubravka Matulová, vyučující Aj