Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website We are the champions, my friends | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

We are the champions, my friends

Alena Merhautová 14.03.2021

Vojta Novotný, žák třídy 9. B, se spolu s dalšími soutěžícími z Prahy 13 a Prahy 5 zúčastnil ve středu 10. 3. 2021 obvodního kola soutěže Olympiáda v anglickém jazyce. 

Vojta nejdříve v lednu vyhrál školní kolo a nyní obsadil také 1. místo v kategorii II. A pro Prahu 13. Uspěl i v této nelehké době, soutěž z bezpečnostních důvodů probíhala on-line, a to v prostředí Microsoft Teams.

Vojta za svůj úžasný výkon obdrží diplom a věcnou cenu od organizátora akce, Domu dětí a mládeže pro Prahu 5, a samozřejmě také naši osobní gratulaci, až to bude možné. Jsme rádi, že mu toto vítězství též pomůže v přijímacím řízení na střední školy.

Náš velký dík patří nejen Vojtovi, na kterého jsme náležitě pyšni, ale také organizátorům a spoluorganizátorům celé soutěže a všech jejích kol. Všichni se s novou  podobou konání soutěže velmi dobře popasovali a historicky první olympiáda v AJ konaná on-line měla úroveň jako každý rok. Thank you!

Mgr. Iveta Pichlová, vyučující Aj

Powered by Froala Editor