Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Olympiáda z anglického jazyka má vítěze z Mládí ! | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Olympiáda z anglického jazyka má vítěze z Mládí !

Alena Merhautová 23.02.2023

Na přelomu ledna a února se konalo školní kolo soutěže Olympiáda z anglického jazyka. Zúčastnilo se jí bezmála 70 žáků ze 7. a 9. tříd, neboť jsou nejstaršími v daných kategoriích.  Všichni si vyzkoušeli práci s textem a ti, kteří prošli do ústní části, ukázali své dovednosti a svou nápaditost ve vyjadřování v cizím jazyce.

Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Vítězové obou kategorií, Filip Jozíf z 9. B a Eva Zavadilová ze 7. B, postoupili do obvodního kola, které se konalo ve čtvrtek 23. 2. v Domě dětí a mládeže na Praze 5. Z důvodu nemoci se Eva Z. nemohla soutěže účastnit, proto ji zastoupila Julie Brečanová, která v konkurenci žáků ze škol Prahy 13 obstála a dokázala vybojovat 1. místo ! Moc gratulujeme!!!

Tímto děkujeme i p. učitelce Doubravce Matulové za kompletní přípravu celé soutěže, která má nejen na  Praze 13 dlouholetou tradici a prestiž.

Za angličtinářky na 2. st. Mgr. Iveta Pichlová

Powered by Froala Editor