V přespolním běhu postupujeme do krajského kola

Alena Merhautová 25.10.2024

Se začátkem školního roku přichází i další ročník meziškolních soutěží. Boj o velký pohár pana starosty pro druhý stupeň a malý pohár paní místostarostky pro stupeň první začal tradičně přespolním během na přilehlé louce Velké Ohrady za ZŠ Klausova. Po loňském sportovně úspěšném roce jsme neponechali nic náhodě a přihlásili do závodu všechny možné kategorie.

Tato strategie se nám, zdá se, vyplatila a pro medaile si doběhla hned dvě dívčí družstva. První úspěch zaznamenaly dívky z pátých tříd, a to v podobě krásného 2. místa. Žákyně v kategorii 6. a 7. tříd běžely ještě o kousek lépe, a získaly tak skvělé 1. místo, se kterým byl spojen i postup do krajského kola závodu.

Speciální ocenění se dostalo naší žákyni z 9. třídy Karolíně Tomečkové, která se se svojí kategorií sice neumístila, avšak doběhla na 1. místě.

Žákům děkujeme, gratulujeme a budeme se těšit i na další úspěchy, které je čekají.

Mgr. Michael Štěpánek, předseda předmětové komise TV