Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Úspěch ve Štafetovém poháru - žáci 3. a 5. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Úspěch ve Štafetovém poháru - žáci 3. a 5. tříd

Alena Merhautová 04.05.2022

Dne 26.4.2022 jsme se s žáky třetích a pátých tříd vydali směrem FZŠ Trávníčkova za účelem reprezentace naší školy v okresním kole Štafetového poháru pořádaného Českým atletickým svazem.

První štafetový běh byl určen mladším, tedy pro žáky třetích ročníků. Druhý štafetový běh byl v podání žáků tříd pátých. Poslední štafetový závod byl složen z družstev ročníkově smíšených. Po sečtení časů z jednotlivých běhů se naše škola umístila z deseti zúčastněných škol na fantastickém prvním místě a zajistila si tak postup do krajského kola.

Naši školu výborně reprezentovali: Kristýna Novotná, Barbora Špíšková, Robin Mužík, Jorika Bukvajová, Jakub Hrubý, Ondřej Slepička, Marína Chobotová, Jáchym Švejdar, Laura Šilhánek, Vilma Malečková, Štěpán Vlček, Jakub Uherek, Jakub Loskot, Simona Balíčková, Adéla Julie Pavlátová a Benjamín Chobot. Všem patří velké díky za plné nasazení a podání skvělých výkonů. Jen tak dál!

Mgr. Michael Štěpánek, vyučující Tv


Powered by Froala Editor