Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Úspěch sportovního týmu žáků 6. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Úspěch sportovního týmu žáků 6. tříd

Alena Merhautová 07.05.2023

Dne 27.4. se na ZŠ Kuncova uskutečnil turnaj ve vybíjené chlapců šestých tříd. Do turnaje bylo přihlášeno celkem 9 týmů. Náš nadějný výběr se chopil své šance a i přes jedno malé zaváhání v základní skupině se probojoval až do finále, kde podlehl soupeři, a umístil se tak na  druhém místě. Žáci si turnaj užili a my jim tímto děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Tým tvořili tito žáci ze 6. ročníku:

Šimon Růžička, Šimon Boula, Jakub Loskot, Jakub Mayerhofer, Jakub Jan Uherek, Mikuláš Hejnyš, Marek Drastík, Šimon Strych, Jakub Charvát, Jáchym Veselý, Radek Šimčík, Michal Votoček

Michael Štěpánek, vyučující TV 


Powered by Froala Editor