Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Úspěch na republikovém finále Sazka olympijského víceboje | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Úspěch na republikovém finále Sazka olympijského víceboje

Alena Merhautová 13.09.2022

Úspěch na republikovém finále Sazka olympijského víceboje

 

Stejně jako v minulých letech se naše škola nominovala do celorepublikového finále Sazka olympijského víceboje (dříve známé spíše pod názvem Odznak zdatnosti olympijských vítězů), které se konalo 8.- 9. září v Brně.

Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně 5.C  Adéla Adamková a též naše p. učitelka Kateřina Wollnerová, která soutěžila v kategorii vyučujících.

 Obě úspěšně zvládly celý desetiboj,  který zahrnoval disciplíny atletické, silové i dovednostní - běh na 60m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, trojskok, hod medicinbalem, kliky, leh-sedy, shyby, švihadlo za 2min a vytrvalostní běh na 1000m.  

Musíme zde zmínit, že   Adélka  reprezentovala vzorně naši školu nejen svými výkony, ale i chováním a milým vystupováním. Věřím, že bude vzorem i dalším žákům. Powered by Froala Editor