Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Turnaj ve vybíjené - Pohár pražských škol | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Turnaj ve vybíjené - Pohár pražských škol

Norbert Tlustý 06.04.2023

Dne 4. a 5. dubna jsme se zúčastnili turnaje ve vybíjené. Tato sportovní akce v rámci soutěže POPRASK (Pohár pražských škol) se konala v tělocvičně blízké ZŠ Kuncova. Turnaj byl rozdělen na dvě kategorie -  dívek a chlapců. 

Hned první den byl pro naši školu velmi úspěšný, naše děvčata z 5. ročníku celý turnaj nezaznamenala jedinou prohru, a tak si vybojovala 1. místo ve své  kategorii. Druhý den byl též z pohledu sportovních úspěchů významný, chlapci se totiž v silné konkurenci umístili na 2. místě.

 Naši školu skvěle reprezentovala tato družstva a my jim za to moc děkujeme a blahopřejeme !!!

Dívky: Eliška Šůtovcová, Mária Vorožejkina, Jana Sejčková, Kateřina Remková, Adéla Adamková, Beata Kašprišin, Laura Nosková, Anna Reinthalerová, Zuzana Mitková, Monika Fialová, Ema Rédlová

Chlapci: Alexey Surmanidze Matěj Kohoutek, Matěj Vlček, Lukáš Dušta, Jonáš Kolátek, Matouš Románek, Štěpán Havlíček, Adam Shkurley, Lukáš Ramík, Filip Ramík, Jakub Jirka, Jakub Hrubý

Aleš Trávníček, vyučující TVPowered by Froala Editor