Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Turnaj ve stolním tenisu | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Turnaj ve stolním tenisu

Norbert Tlustý 07.11.2022

Ve dnech 19. a 20. října jsme s žáky vyrazili na každoroční turnaj ve stolním tenise s cílem rozšířit sbírku našich školních sportovních úspěchů. Akce se konala v tělocvičně FZŠ Trávníčkova. První soutěžní den přinesl podívanou na žáky smíšeného družstva tříd pátých a dívčích družstev z druhého stupně. Druhý soutěžní den byl v režii chlapců druhého stupně.

Velký úspěch zaznamenali naši „páťáci“ a chlapci z šestých a sedmých tříd, kteří do školy přinesli pohár za první místo. Také dívky z kategorie osmých a devátých tříd si vedly báječně a vybojovaly si místo druhé. Sbírku cenných kovů uzavírá družstvo chlapců z osmých a devátých tříd s umístěním na třetí příčce.

Akci jsme si velice užili a můžeme se tak těšit na postup do krajského kola, které nás bude v blízké době čekat.

Zúčastnění žáci:

5. třída: Adam Shkurley, Matěj Vlček, Beata Kašprišin

6. třída: Alžběta Slepičková, Mia Hasík, Eliška Vyskočilová

7. třída: Adam Koteljuk, Jakub Najmon, Alexandr Sidorov, Filip Hartmann

8. třída: Nicola Nováková, Mariana Vaňková

9. třída: Sofia Hasík, Tomáš Krucký, Samuel Větvička, Sajfí Elichanov, Filip Holada

 

 


Powered by Froala Editor