Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Turnaj ve florbale | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Turnaj ve florbale

Norbert Tlustý 01.12.2022

Dne 23. a 25. listopadu jsme se zúčastnili turnaje ve florbale. Akce se konala v tělocvičně FZŠ Mezi Školami. Naši školu reprezentovalo celkem sedm žáků z pátých tříd a sedm žáků z ze šestých a sedmých tříd.

Velkým úspěchem je třetí místo, které vybojovali v herním systému všichni proti všem žáci pátých tříd. Výprava starších ročníků bohužel takový úspěch nezaznamenala. I přes jejich obětavý sportovní výkon se žáci umístili na pátém místě.

Zúčastnění žáci: 

5. třída: Alex Surmanindze, Matěj Vlček, Adam Bohdaň, Matouš Románek, Šimon Románek, Jonáš Kolátek, Štěpán Havlíček

7. třída: Jonáš Povějšil, Jakub Loskot, Jakub Charvát, Michal Votoček, Šimon Růžička, Jakub Jan Uherek, Tomas Daniel Kala

Powered by Froala Editor