Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Turnaj v přehazované | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Turnaj v přehazované

Norbert Tlustý 27.03.2023

Zima skončila a s přicházejícím jarem nastává i čas dalších sportovních soutěží, na které se naši žáci vždy těší. A tak hned ve dnech 21. a 22. března jsme nelenili a vyrazili reprezentovat naši školu na turnaj Prahy 13 v přehazované. Místem klání se stala FZŠ Brdičkova na Lužinách.

Obrovský úspěch zaznamenali první hrací den žáci pátých tříd, a to nejen výběr chlapecký, ale i dívčí. Naši chlapci po několika strhujících utkáních a napínavém finále dosáhli na vytoužené a zcela zasloužené první místo! Dívky bohužel takové štěstí neměly, ve finále podlehly soupeřkám a obsadily přesto krásné druhé místo. Není nad návrat do školy s medailemi na krku a poháry v ruce!

Druhý hrací den vyrazily do boje dívky z tříd šestých, avšak tentokrát bez medailového úspěchu. Máme radost, že v konkurenci žákyň zastupujících především sedmé třídy byly rovnocennými soupeřkami. Můžeme se tak alespoň těšit, jaký výkon nám předvedou v roce příštím.

Žáci 5. tříd: 

Chlapci:

Štěpán Havlíček (5.A), Adam Shkurley (5.A), Filip Ramík (5.A), Lukáš Ramík (5.A), Lukáš Dušta (5.B), Matěj Kohoutek (5.C), Alexey Surmanizde (5.C)

Dívky:

Jana Sejčková (5.A), Maria Vorožejkina (5.A), Magdalena Knížová (5.A), Anna Reinthalerová (5.B), Kateřina Remková (5.B), Monika Fialová (5.C), Laura Nosková (5.C), Agáta Dolotina (5.C)          

Mgr. Michael Štěpánek

 

 

Powered by Froala Editor