Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Turnaj v plážovém fotbale | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Turnaj v plážovém fotbale

Alena Merhautová 30.06.2022

Dne 17. 6. 2022 se chlapci 7. až 9. tříd zúčastnili turnaje v plážovém fotbale, který se konal v nově otevřeném areálu Beach Areny na Praze 5. Do turnaje se včetně naší školy, která měla složené dva týmy, zapojily celkem 3 školy po jednom týmu. 

Hrálo se systémem každý s každým, kdy měli všichni možnost poměřit síly s ostatními účastníky turnaje. Oproti klasickému fotbalu je plážový značně specifický, z tohoto důvodu byly první zápasy opatrnější, než si žáci zvykli na nestandartní podmínky tohoto sportu.
Umístili jsme se sice na zadních pozicích, nicméně jsme získali velkou motivaci k tréninku na příští rok. 

Naší školu výborně reprezentovali: Vincent Fryc, Pavel Starý, Matouš Verner, Šimon Stibila, Ondřej Hnilička, Tobiáš Pánek, Tomáš Fořt, Tomáš Szitány, Adrian Briscein, Richard Bohdaň, Samuel Větvička, Tomáš Krucký, Lukáš Sommer.

Mgr. Aleš Trávníček, vyučující Tv


Powered by Froala Editor