ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Třída 7.B v BBC Live Class

Alena Merhautová 14.01.2021

A really unusual school with BBC Live class

 

Filipíny, Polsko, Nepál, Rumunsko, Anglie, Irák, Somálsko – různé země z různých částí světa – a přesto se všechny sešly v jediné škole, kterou obě jazykové skupiny třídy 7.B měly možnost 8.1. 2021 virtuálně navštívit v dalším webináři angličtiny - BBC Live Class – tentokrát s tématem An unusual school.

Společně s učitelem Harry Watersem a dětmi z dalších tří evropských zemí se naši žáci seznámili s touto neobvyklou školou v Londýně, poslechli si pestrou paletu jazyků, kterými tam žáci kromě angličtiny mluví, a také aktivně odpovídali na otázky pana učitele. 

 

Svou školu pak pro ostatní žáky popsali v Padletu.

Nyní již 7.B plánuje a těší se na natočení krátkého videa, kde představí i naši školu. Zajímavým zážitkem budou jistě i videa ostatních účastníků, díky kterým poznají naše děti i školy ostatních účastníků webináře. 


Powered by Froala Editor