Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Třída 5.A a Den stromů | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Třída 5.A a Den stromů

Norbert Tlustý 12.10.2022

Třída 5.A se jako každoročně vydala do Centrálního parku na akci nazvanou Den stromů. V krásném podzimním počasí si žáci proběhli trasu s úkoly a za správné odpovědi se dočkali sladké odměny. Žáci se seznámili s druhy stromů rostoucích v Centrálním parku Praha 13 a s dalšími v informačních stáncích Lesů Praha a dalších organizací. V rámci Dne stromů se dají také tvořit a vyrábět koláž stromu z přírodních materiálů (vylisované listy, šišky, suché plody atd.). Jejich dílka pak budou vystavena v atriu radnice. Akci pořádá v rámci Místní agendy 21 Městská část Praha 13 a odbor životního prostředí ve spolupráci s Lesy hl. m. Prahy.Powered by Froala Editor