Televize ČUČKA

Norbert Tlustý 26.01.2024

ČUČTE NA NÁS!

„ČUČTE NA NÁS!“ to je heslo TV ČUČKA, školní televize, která byla v letošním školním roce na naší škole založena. Členové redakce, tvořené žáky z 5. – 9. tříd se zájmem o audiovizuální tvorbu, celé první pololetí sledovali život v naší škole. Od velkých celoškolních akcí, přes zajímavé projekty až po každodenní drobnosti, jako je např. oběd v jídelně. Pod vedením pana učitele Polácha si vyzkoušeli práci podobnou té ve skutečné televizi – od přípravy scénáře a otázek, přes samotné natáčení a vedení rozhovorů až po střih natočeného záznamu. Vzniklo tak první školní „televizní vysílání“, které můžete shlédnout zde na školním Youtube kanále. Tím ovšem práce redaktorů TV ČUČKA nekončí. Již nyní připravují další zajímavé reportáže a filmové počiny, které vyjdou již brzy opět na našem Youtube kanále.

Další vysílání bude zveřejňováno na webu školy v Menu: O škole/Školní televize