Stolní tenis – to je naše parketa!

Norbert Tlustý 25.10.2023

Turnaje ve stolním tenise máme rádi. U našich žáků se těší veliké oblibě. Herní stoly v hale jsou plné už ráno před začátkem výuky, o velké přestávce a o pauze před odpoledním vyučováním. Zájem o reprezentaci školy je tedy vysoká. Výběr uchazečů nebyl jednoduchý, ale přesto vedl ke zdárnému výsledku.

Turnaj se konal tradičně v říjnu v prostorách FZŠ Trávníčkova na Praze 13 a byl rozdělen do dvou hracích dní. Vypsáno bylo šest soutěžních kategorií, ze kterých jsme získali třikrát první místo, jedno druhé a jedno třetí. Výsledkem jsme velice potěšeni a doufáme, že tradice úspěšných „pingpongových“ klání bude v následujících letech pokračovat.

Úspěšné kategorie:

Hoši 6. a 7. třída - 1. místo (Friedrich Lukáš, Vogel Robin, Boga Michal, Kratochvíl Jaroslav)

Hoši 8. a 9. třída – 1. místo (Koteljuk Adam, Pantoflíček Lukáš, Sobotka Martin, Bohdaň Richard)

Dívky 4. a 5. třída – 1.místo (Špíšková Barbora, Bukvajová Jorika)

Dívky 8. a 9. třída – 2. místo (Nováková Nicola, Málková Agáta, Oudránová Anna)

Hoši 4. a 5. třída – 3. místo (Dvořák Radim, Větvička Matyáš, Lacina Oliver)