Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Sportovní úspěch našich žáků 2. stupně v celorepublikové soutěži | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Sportovní úspěch našich žáků 2. stupně v celorepublikové soutěži

Alena Merhautová 23.06.2021

Žáci 2. stupně naší školy se zúčastnili prvního ročníku turnaje Energy streetball Praha. Je to turnaj ve streetballu, kde hrají tři hráči proti třem na jeden koš. Tento turnaj se konal na Letenské pláni a zúčastnilo se ho v obou kategoriích 9 týmů z celé ČR. 

Turnaj měl velmi vysokou úroveň a v obrovské konkurenci naši chlapci obsadili vynikající 2.místo a dívky 3.místo. Chlapci zde jistě zúročili každodenní trénink ze školního hřiště, takže se mezi závodními hráči basketbalu neztratili ani naši fotbalisti:-) 

Součástí turnaje byla i charitativní akce " Každý bod pomáhá". 

Moc blahopřejeme k výhře a úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy těmto žákům  a žákyním: 

Kryštof Zahořík, Martin Hřebejk, Filip Výborný, Magdaléna Holá, Adéla Fořtová (všichni 9.B), Nicolas Piralić z 8.B, Anna Ransdorfová z 8.A, Markéta Homolová ze 7.B.

 

 

Powered by Froala Editor