Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Sazka olympijský víceboj - krajské kolo | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Sazka olympijský víceboj - krajské kolo

Alena Merhautová 15.05.2023
Ve středu 10.5. se 17 žáků naší školy zúčastnilo krajského kola Sazka olympijského víceboje na atletickém stadionu Slavia
Závodilo se v šesti disciplínách, které jsou součástí odznaku všestrannosti  - běh 60m, skok do dálky, shyby/2min, leh-sedy/2min, hod kriketovým míčkem a běh 1000m. 
Mezi obrovskou konkurencí 23 škol  se naše družstvo složené ze 4 dívek a 4 chlapců umístilo na vynikajícím 5. místě. Družstvo závodilo ve složení Adéla Adamková, Aneta Dvornáková, Agáta Málková, Nicola Nováková, Jakub Jan Uherek, David Kopáček, Matěj Merhaut a Tomáš Fořt.
V závodě jednotlivců se umístil Šimon Růžička na výborném 3.místě mezi chlapci ročníku 2011, Marianna Vaňková na 2.místě mezi dívkami ročník 2008 a Adéla Adamková na 1.místě mezi dívkami ročník 2012. Adéla si svým umístěním zajistila postup na republikové finále do Brna. 
Závodu se zúčastnili i nejmladší žáci, kteří předvedli skvělé výkony a jsou nadějí do dalších let (Johana Veselá, Jakub Hrubý, Matyáš Beran, Barbora Špíšková, Amálie Hrubá, Matěj Halbich, Jakub Loskot).
Všichni zaslouží obrovskou pochvalu za vynikající reprezentaci, velkou snahu a bojovnost.

Kateřina Wollnerová, vyučující TV


Powered by Froala Editor