Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Republikové finále Sazka olympijského víceboje | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Republikové finále Sazka olympijského víceboje

Alena Merhautová 03.10.2023

Začátkem září se opět konalo republikové finále Sazka olympijského víceboje v Brně a naše škola tam měla opět zastoupení. Olympijský víceboj je soutěž v desetiboji v atletických i silových disciplínách. Probojovat se   na republikové finále není nic jednoduchého, žáci musí zvítězit v oblastním i krajském kole.  Adélce Adamkové se to podařilo již podruhé a stejně jako v loňském roce zvítězila v kategorii jednotlivců ročníku 2012.

 Gratulujeme k vynikajícímu výsledku a zároveň k přestupu na víceleté gymnázium.

Kateřina Wollnerová, vyučující TV

Powered by Froala Editor