Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Projekt Trenéři ve škole na ZŠ Mládí | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Projekt Trenéři ve škole na ZŠ Mládí

Norbert Tlustý 07.03.2023

Již druhým rokem se ZŠ Mládí zapojila do projektu Trenéři ve škole. Projekt probíhá v 1. třídách. Jde o představení 17 sportů žákům a jejich následné zapojení do souvisejících pohybových činností. Nejde o náborovou akci, to projekt přímo odmítá. Žáci si vyzkouší sporty, které se jednou za měsíc změní. Jde o tyto sporty: gymnastika, házená, basketbal, florbal, fotbal, sportovní tanec, judo, karate, ragby, volejbal, golf, parkour, hokej, atletika, hokejbal, softbal a americký fotbal.

V tomto školním roce žáci 1. tříd již měli možnost si vyzkoušet judo, fotbal, ragby, sportovní tanec a házenou. Z házené přinášíme i několik záběrů.

Projekt hodnotíme jako velmi přínosný a přístup trenérů velmi profesionální. Žáci jsou z hodin tělesné výchovy nadšeni a pedagogové sbírají nové zkušenosti.

Powered by Froala Editor