Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Projekt PODEJ MI RUKU běží od 2.9. | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Projekt PODEJ MI RUKU běží od 2.9.

Alena Merhautová 12.09.2022

.

Projekt PODEJ MI RUKU je opět na naší škole po 2 leté odmlce každodenním setkáváním našich nejstarších žáků z 8. a 9. ročníku s nejmladšími prvňáčky. 

Žáci nejstarších ročníků mají již tradičně velký zájem pomáhat žákům z 1. tříd překonávat ostych z neznámého prostředí a být jim oporou a nápomocí s praktickými věcmi zahájení školního dne jako je otvírání a zavírání šatních skříněk, přezouvání, hledání té "své" třídy a odnášení svých věcí do lavice. Naši průvodci jsou na svou roli náležitě pyšní a naši prvňáčci už vyhlížejí hned od vstupních dveří, který že kluk či holka na ně dnes "vyjde"...

Vznikají tak kolikrát vzájemné vztahy na celé roky, kdy se prvňáčci cítí od začátku v naší škole bezpečně a jsou ubezpečeni, že podpora dobrých vztahů se  spolužáky je na naší škole samozřejmostí.

 

 

 


Powered by Froala Editor