Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Příběhy našich sousedů | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Příběhy našich sousedů

Norbert Tlustý 29.05.2024

Se skupinou pěti žákyň z 8. třídy jsme se zúčastnili projektu Paměti národa Příběhy našich sousedů. V průběhu několika měsíců jsme zpracovávali videoreportáž o životě paní Jany Sušické, která bydlí nedaleko naší školy. Ve středu 22. 5. 2024 jsme měli závěrečnou prezentaci projektu ve spolkovém domě Stodůlek. Na prezentaci byly také další školy Prahy 13,17 a Řeporyjí. I přes obavy z velkého obecenstva se nám vše podařilo odprezentovat tak, jak jsme chtěli. Po prezentaci jsme poděkovali paní Sušické, za účast na projektu. 

Jak vidí dívky zpětně projekt: "Jsme moc rády, že jsme se mohly zúčastnit a zachovat příběh pamětnice pro další generace. A pokud Vás zajímá, jak se nám to povedlo...Neváhejte se podívat na naši videoreportáž ZDE." 

Mgr. Kateřina Pulcová

Powered by Froala Editor