Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Postup ve Štafetovém poháru | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Postup ve Štafetovém poháru

Norbert Tlustý 03.05.2023

Další úspěch z řad sportovců naší školy zaznamenali žáci třetích a pátých tříd v okresním kole Štafetového poháru konaného na FZŠ Trávníčkova. Skvělého výkonu dosáhli především páťáci, kteří zaběhli ve své kategorii nejlepší čas. Výběr třeťáků byl o kousek pomalejší, avšak i tak patřil jejich výkon k těm lepším. Poslední smíšený a zároveň delší štafetový běh už byl lehce nad naše síly. V konečném součtu všech běhů nám ale tento výkon stačil na postup do krajského kola ze 4. místa. Můžeme se tak těšit na další krásný sportovní den.

Běžci 3. třída: Adrian Mihalík, Kateřina Šimáčková, David Novotný, Meda Malečková, Tomáš Špetla, Markéta Kubíková, Anna Adamková, Denis Svačina

Běžci 5. třída: Tereza Heinz, Lukáš Dušta, Vivian Popko Děcká, Lukáš Ramík, Zuzana Mitková, Matěj Kohoutek, Eliška Šútovcová, David Kubeš


Powered by Froala Editor