Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Pohár rozhlasu 6. - 7. ročník - 1. a 2. místo | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Pohár rozhlasu 6. - 7. ročník - 1. a 2. místo

Alena Merhautová 15.05.2023
Dne 11.5. se vybraní žáci 6. a 7. ročníku zúčastnili oblastního kola Poháru rozhlasu. Pohár rozhlasu je soutěž s dlouholetou tradicí, kde závodí družstva složená z osmi až deseti žáků v  disciplínách - běh 60m, skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem, a vytrvalostní běh.  Mezi  školami z Prahy 13 se umístily dívky ve složení Aneta Dvornáková, Ellen Piralicova, Laura Hildebrandt, Kristýna Harnochová, Veronika Šimková, Inna Michálková, Eliška Vyskočilová, Monika Shchehel a Vilma Malečková na krásném druhém místě
Chlapci dokázali obrovskou vůli a snahu a především vítězstvím ve vytrvalostním běhu, skoku vysokém a výborným výkonům v hodu kriketovým míčkem získali nejvyšší počet bodů a celkové 1. místo a naději na postup na krajské kolo. Chlapci závodili ve složení Jakub Jan Uherek, Jakub Loskot, Marek Šimčík, Jannik Vašák, Marek Šimčík,  Jan Novotný, Šimon Boula a Vojtěch Houba. 
Všem moc gratuluji a děkuji za vynikající reprezentaci školy. 
Kateřina Wollnerová, vyučující TV


Powered by Froala Editor