Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Podej mi ruku 2022 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Podej mi ruku 2022

Norbert Tlustý 07.10.2022

Celé září provázelo 47 dobrovolníků – žáků z 8. a 9. tříd své nové a nejmladší spolužáky od vchodu do školy až do jejich tříd. Neváhali a ráno celý měsíc vstávali dříve, aby se stihli připravit a s úsměvem vítali prvňáčky. Bylo často dojemné sledovat reakce nejmladších žáků, ale i těch nejstarších. Vznikaly milé a dojemné situace. V pátek 7. října se opět setkali v hale školy, kde našim prvňáčkům poděkoval pan ředitel, že vše se staršími kamarády zvládli a popřál jim, aby se jim dařilo i nadále. Dobrovolníkům pan ředitel, Jaroslav Vodička poděkoval za obětavou a citlivou pomoc svým nejmladším spolužákům a rozdal jim spolu s paní zástupkyní Alenou Merhautovou sladkou odměnu a dárkové pero s logem školy. Těmto žákům pan ředitel zároveň udělil ředitelskou pochvalu, která bude uvedena i na vysvědčení za 1. pololetí. Prvňáčci připravili svým starším kamarádům dáreček ve formě barevných klíčů, které jim na závěr setkání předávali.

Setkání se zúčastnili také třídní učitelky prvních tříd, Soňa Egermaierová, Alena Janíčková a Radka Pechačová spolu s asistentkami Veronikou Tomanovou a Ivetou Krmelovou, třídní učitelky a učitelé 8. a 9. tříd, Ivana Koláčná, Dana Stuchlíková, Kateřina Wollnerová a Jan Piskorik, kteří byli důležitými garanty celého projektu.

Foto - Norbert Tlustý

Powered by Froala Editor