Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Odznak všestrannosti olympijských vítězů na naší škole | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Odznak všestrannosti olympijských vítězů na naší škole

Alena Merhautová 26.03.2023

OVOV i na naší škole

ZŠ Mládí pokračuje v tradici a i letos se zapojila do sportovní události Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Jednotlivci od 3. do 9. tříd a také třídní kolektivy se utkali v pětiboji, který se skládal z běhu na 2x20 metrů, trojskoku, hodu medicinbalem, skoku přes švihadlo a z kliků za 2 min.  Atmosféra plná napětí, soutěživosti a hlavně zábavy nechyběla a výsledky byly opravdu skvělé, včetně překonání hranice 4000 bodů. Všem zúčastněným ještě jednou velké díky a držíme palce těm, kteří postupují do obvodního kola.

Jolana Zavadilová, žákyně 9.A, pomocnice při organizaci

Powered by Froala Editor