Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Obrazový slovník naší školy jako zakončení Evropského dne jazyků 2021 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Obrazový slovník naší školy jako zakončení Evropského dne jazyků 2021

Norbert Tlustý 11.11.2021

Ve středu 10. listopadu jsme na školním hřišti zakončili Evropský den jazyků. Žáci od třetí do deváté třídy vystavili své pojetí jednoho ze slov, které si koncem září vylosovali (a zároveň pomocí indicií objevili).

Ve formě sedmnácti obřích instalací se tak před školou objevila ztvárnění rodiny, přírody, radosti, světla, vody, cestování, přátelství a kamarádství, lesa, člověka, financí, vesmíru, minulosti, spravedlností, vědy, času a Země.  

Přiložené fotografie ještě v dalších dnech doplníme. I na těchto několika snímcích si ale všichni můžeme připomenout, jak báječně jsme EDJ 2021 zvládli. Díky všem a zejména našim žákům a žákyním.

Galerie v padletu


Powered by Froala Editor