Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website 2. místo v oblastním kole Sazka olympijského víceboje | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

2. místo v oblastním kole Sazka olympijského víceboje

Alena Merhautová 26.04.2023

V pondělí 24.4 se vybraní žáci ( vítězové školního kola)  3.- 9. ročníků zúčastnili oblastního kola odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje na ZŠ Trávníčkova.  Soutěžilo se v pěti disciplínách - trojskok, hod medicinbalem, švihadlo/2 min, kliky /2 min a volitelná disciplína běh na 1000m nebo driblink /2min.  

Náš školní tým složený ze 4 chlapců a 4 dívek se umístil ve velké konkurenci na krásném  2. místě a postupuje do krajského kola. I v soutěži jednotlivců jsme získali několik umístění na stupních vítězů a tím i postupy do krajského kola. 

Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu za vynikající reprezentaci, výborné výkony a velkou bojovnost.


Kateřina Wollnerová, vyučující TV


Powered by Froala Editor