Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Mimořádný úspěch žáků ZŠ Mládí ve sportovních pohárech | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Mimořádný úspěch žáků ZŠ Mládí ve sportovních pohárech

Norbert Tlustý 18.06.2024

Sportovní turnaje, na kterých žáci reprezentují naši školu, se každoročně těší veliké oblibě. Zájem o účast na nich je tudíž velmi vysoký. U nás na Praze 13 zaštiťuje tyto soutěže Dům dětí a mládeže Stodůlky, který soutěže v jednotlivých sportovních disciplínách organizuje během celého školního roku. Jedná se o celý seriál bodovaných sportovních klání o Velký pohár starosty Městské části Praha 13 (pro žáky 2. stupně) a Malý pohár místostarostky Městské části Praha 13 (pro žáky 1. stupně). Vše vyvrcholí závěrečným ceremoniálem s vyhlášením výsledků za celý školní rok. V obou kategoriích byli naši žáci mimořádně úspěšní. Ceremoniál se letos konal 5. června 2024 v Obřadní síni Úřadu Městské části Praha 13.

Jsme velice potěšeni, že máme ve škole velice šikovné žáky se sportovním nadáním. V hodinách tělesné výchovy se na veškeré sportovní akce snažíme připravit a nenechat nic náhodě. Z pohledu učitelů tělesné výchovy pak vyvstává nelehký úkol vybrat vhodné talenty, kteří by dohromady utvořili co možná nejlepší tým.

Tento přístup přinesl své ovoce a naši sportovci si letos převzali pohár za 1. místo v kategorii prvního stupně (tzv. Malý pohár) a o kousek menší ocenění pro žáky druhý stupeň (tzv. Velký pohár) za skvělé 2. místo

Veliká gratulace, ocenění za skvělé výkony i poděkování za příkladnou reprezentaci školy patří všem žákům, kteří se do soutěží postupně zapojili. Děkujeme!

Michael Štěpánek, učitel tělocviku a Jaroslav Vodička, ředitel ZŠ Mládí

Powered by Froala Editor