Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Malý farmář - škola v přírodě 1. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Malý farmář - škola v přírodě 1. tříd

Norbert Tlustý 07.05.2022

Středeční dopoledne jsme strávili na koňském hřbetě a hraním týmových her na louce. Odpoledne proběhla prohlídka kravína. Dnes už víme, že dá hodně práce, než se mléko dostane k nám na stůl. Nejvíc nás nadchla telátka. Po návratu z kravína jsme si zahráli míčové hry.

Naučili jsme se při tom, jak společně řešit případné neshody. Po večerním programu, kdy jsme doplnili další pracovní list, nás čekalo milé překvapení. Počasí nám opět vyšlo. Držte nám palce na čtvrtek.


Úterní  den byl věnován péči o zvířátka. Obstarali jsme krmení pro ovce, narodila se nová ovečka. Farmář nám předvedl, jak se musí ovcím upravovat kopýtka a podávat léky. Zkontrolovali jsme, jak se daří selátkům a očekáváme narození dalších. Večer jsme odvedli poníky z výběhu do stáje.

Všichni zdraví domů - 2. května 2022


Powered by Froala Editor