Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Land Art v podání žáků 6.A | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Land Art v podání žáků 6.A

Norbert Tlustý 21.06.2024

Na závěr školního roku se konala v Centrálním parku již podruhé happeningová akce Land Art, kterou pořádala MČ Prahy 13 coby symbolické rozloučení se školním rokem.

Tentokrát svůj um nechali v parku rozkvést žáci ze 6.A. Inspirací jim byly růst, hemžení, chvění, víření a těkavý okamžik. Nekončící pestrobarevný seriál vzniku a zániku v křehké i houževnaté galerii přírody vyjádřili instalací z barevných bodů umístěných v trávě, který navíc doplnili v koruně stromu modelovanými znaky planet, měsíců a božstev, jimiž poukázali na setkávání se člověka s tím, co je nám nedosažitelné.

Michal Krofta a Jana Šromová, učitelé výtvarné výchovy

Powered by Froala Editor