Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Krajské finále Sazka olympijského víceboje 2022 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Krajské finále Sazka olympijského víceboje 2022

Alena Merhautová 12.05.2022

V úterý 10.5. 2022 se konalo krajské kolo SOV. Finále se zúčastnilo 17 nejlepších týmů z obvodních kol z Prahy a velká skupina jednotlivců, vítězů obvodních kol.  Mezi naše nejúspěšnější závodníky patřily Adéla Adamková, která vyhrála soutěž jednotlivců ročníku 2012 a vybojovala si tím účast na republikovém finále v Brně. Na krásném druhém místě se umístil Adam Chrudimský za ročník 2012 a  na třetích  místech  Marianna Vaňková a Simona Balíčková, u všech  zůstává naděje postupu tzv. na body. Všichni převzali ocenění z rukou mistryně světa a medailistky z OH Šárky Kašpárkové. 

Za soutěž družstev nastoupilo celkem 8 žáků - Náš tým čekala obrovská konkurence a rozhodně se naši žáci neztratili. Oceňuji, že všichni podali maximální výkony, bylo znát, že se na finále připravovali a doma trénovali. Po celou dobu závodu se naše družstvo drželo na krásném 3. místě, bohužel poslední disciplínou nás o pouhých 20 bodů překonala ZŠ Jílovská.  Na dětech bylo znát velké zklamání, ale přesto je 4. místo v obrovské konkurenci skvělý výsledek a děti zaslouží velké ocenění. 

Družstvo závodilo ve složení Agáta Málková, Marianna Vaňková, Nicola Nováková, Markéta Homolová, Štěpán Pejšek, Matouš Verner, Pavel Starý a Adrian Briscein. Všem velká gratulace. 


 Mgr. Kateřina Wollnerová, vyučující Tv

 

 

Powered by Froala Editor