ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

K prezenční výuce žáků 1. a 2. tříd

Norbert Tlustý 13.11.2020

Od středy 18. listopadu je žákům 1. a 2. tříd umožněna přítomnost ve škole, na prezenční výuce.

Třídy se budou učit podle rozvrhu prezenční výuky s omezeními pro hudební a tělesnu výchovu. Hudební výchova bez zpěvu a tělesná výchova ve formě vycházek. 

Školní družina bude v provozu v obvyklých časech ráno před vyučováním od 6:30 do 7:40 hod. a odpoledne do 17:00 hodin.

Dalším opatřením je povinnost nošení ústenek ve všech prostorech školy po celou dobu pobytu, kromě doby občerstvení a stravování. Každé dítě by mělo mít s sebou i rezervní ústenky, pro případ nutnosti výměny za novou. V učebnách bude intenzivněji větráno, proto dejte dětem teplejší oblečení.

Stravování pro žáky 1 a 2. tříd bude zajištěno. Všichni žáci, kteří jsou ke stravování přihlášeni mají od středy 18. 11. stravu objednanou. Pokud potřebujete stravu odhlásit, využijte www.strava.cz a to nejpozději vždy do 14:00 hod. předchozího pracovního dne. Pokud to nestihnete, můžete zavolat v aktuální den oběda ráno mezi 7:30 - 8:00 na tel. 251 618 574 nebo napsat na email jidelna(zavináč)zsmladi.cz.

Moc se na děti těšíme a věříme, že jejich návrat do školy prospěje nejen jim, ale také Vám, rodičům i nám ve škole. 

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za podporu a pomoc, která nám pomáhala a pomáhá v této nelehké době.

Přejeme hodně zdraví a pohody.

Powered by Froala Editor