Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Hudební skupina MIRAI na ZŠ Mládí | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Hudební skupina MIRAI na ZŠ Mládí

Alena Merhautová 13.12.2022

Jedna z našich nejpopulárnějších hudebních skupin - skupina MIRAI - nabídla naší škole jako jedné z několika škol v celé republice a jediné škole v Praze uspořádat dvouhodinový koncert přímo v naší škole. 

V čase adventním, jen chvíli po skončení vánočního jarmarku, nás tento nečekaný "dárek" ani chvíli nenapadlo odmítnout, i když jsme se trošku obávali, jak se do tělocvičny celá škola vejdeme...

Včera 12.12. 2022 jsme skupinu v celé sestavě přivítali po 10 hodině v naší škole a i dárek jsme stihli připravit...

Skvěle jsme si to všichni užili, skupina hrála své hity celou hodinu přímo pod basketbalovým košem naší tělocvičny a všichni žáci si odnesli nejen hudební zážitek, ale i autogramy a fotografie se členy této populární kapely.

Někteří naši žáci byli natolik přesvědčiví svým zapojením do zpěvu a tance spolu se skupinou, že byli obdarováni navíc vstupenkou na velký koncert v O2 ARÉNĚ, který zde skupina odehraje 30.11.2023 v rámci svého TURNÉ 2023.


Děkujeme:-) Powered by Froala Editor