Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Hrajeme si na školu pro budoucí žáky 1. tříd | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Hrajeme si na školu pro budoucí žáky 1. tříd

Norbert Tlustý 23.05.2022

Program pro předškoláky – děti, které byly přijaty k povinné školní docházce do 1. třídy od školního roku 2022/2023 proběhne v úterý 24. května. Setkání se bude konat od 15:30 do 16:30 hodin a děti si během setkání vyzkouší český jazyk, matematiku, angličtinu, a hudební či výtvarnou výchovu. Děti se seznámí s prostory školy, vyučujícími, různými pomůckami a vybavením školy, a také ochutnají, jak se budou učit.

Na tento program není třeba se přihlašovat a není ani povinný. Při příchodu bude provedena prezence v hale školy a děti budou rozděleny do šesti barevně odlišených skupin. Tyto skupiny budou náhodné a nebudou odpovídat rozdělení do budoucích 1.tříd. Začátek programu je v 15:30 hodin. Žádáme rodiče, aby své děti přivedli v době od 15:15 do 15:25 hodin, aby bylo možno děti rozdělit do skupin a začít v 15:30 hodin. Program končí v 16:30 hodin a rodiče si své děti vyzvednou opět v hale školy, kam je přivede pedagogický pracovník.

Do 1. tříd od září jsou děti rozdělovány především podle věku a pohlaví. Přání umístit kamaráda či kamarádku do stejné třídy uvedli rodiče v žádosti. K přání přihlížíme, ale nezaručujeme, že bude všem přáním vyhověno.


Těšíme se na setkání.

Powered by Froala Editor