Erasmus Days potřetí – internetový kvíz - výsledky

Norbert Tlustý 03.11.2020

Správné řešení internetového kvízu:

Otázka 1 - Modrá

Otázka 2 - 3 dny

Otázka 3 - 9. 6. 2020

Otázka 4 - Nizozemí

Otázka 5 - 15. století

Mohli jste jednou chybovat. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme. Po návratu do školy na ně čeká malá odměna.

Výherců je asi třicet. Výherce oznámí třídní učitelé během třídnické hodiny v rámci distanční výuky.

Tohle bylo zadání:

V rámci oslavy programu Erasmus+, který má na naší škole pevné místo ve vzdělávání žáků i učitelů již celé desetiletí, jsme připravili soutěž pro žáky všech tříd ve formě jednoduchého kvízu.
Stačí kliknout a odpovědět na otázky. Na konci nezapomeňte napsat jméno a třídu, abychom Vás mohli v případě správných odpovědí odměnit symbolickým dárkem. Doufáme, že tento virtuální kvíz bude mít stejnou úspěšnost, jako ten z minulého roku. Vzpomínáte? Odpovídat můžete do začátku podzimních prázdnin, tedy do 23. 10. do 23:59. Ceny pro prvních 50 úspěšných řešitelek a řešitelů budou předány po prázdninách. Kvíz je součástí aktivit našeho současného projektu Virtual and Real in Our Life. Více o něm se dozvíte zde nebo na stránkách školy v sekci Mezinárodní spolupráce.

LINK NA KVÍZ