Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Den dětí - 1. stupeň | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Den dětí - 1. stupeň

Norbert Tlustý 11.06.2024

Dne 31. 6. proběhla na naší škole oslava Dne dětí. Pro žáky prvního i druhého stupně byl připraven zábavný program plný různorodých her a disciplín. Zatímco pro žáky druhého stupně program chystali učitelé, aktivity pro žáky 1. – 4. tříd nachystali žáci pátých tříd. Některé disciplíny byly sportovní, jiné výtvarné či logické. Už teď se děti těší na další ročník akce „Děti dětem“. Mladší měli radost ze soutěží a her a starší měli radost z toho, že se jim povedlo pro své mladší spolužáky připravit pěkný program. Zadaného úkolu se páťáci zhostili skvěle a jejich práce se u mladších dětí setkala s velkým úspěchem. Na všechny v závěru čekala odměna.

Mgr. Klára Dzúrová


Powered by Froala Editor