Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Další z hodin angličtiny online - BBC Live Classes v 7. ročníku | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Další z hodin angličtiny online - BBC Live Classes v 7. ročníku

Alena Merhautová 01.06.2022

Hodiny Live Classes ve spolupráci s Pearson a BBC mají v naší škole už tradici. Kromě žáků osmých a devátých tříd se zapojili i naši sedmáci. S lektorkou Chloe Dennis a svými vrstevníky ze Slovenska, Turecka, Polska a Itálie si povídali o svátcích a významných dnech v různých zemích. Bylo zajímavé porovnávat svátky a kulturní zvyklosti různých národů. Naši žáci se mezi ostatními neztratili a s ostatními se podělili o způsob, jakým se u nás slaví Mikuláš. Popsali, jak jednotlivé masky a kostýmy vypadají a proč některé děti dostávají uhlí a jiné zase sladkosti.

Podívejte se na náš PADLET, který žáci připravili: PADLET 7B

 

 Powered by Froala Editor