Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Další úspěch našich sportovců - OVOV 2022 | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Další úspěch našich sportovců - OVOV 2022

Alena Merhautová 22.04.2022

Sazka olympijský víceboj 2022 - obvodní kolo

 

Letošní ročník Sazka olympijského víceboje pro nás začal školním kolem, kterého se zúčastnilo přes 300 žáků naší školy.  Dvacet pět nejúspěšnějších závodníků ze školního kola postoupilo do oblastního kola. Zde poměřili naši sportovci síly s ostatními školami na FZŠ Trávníčkova dne 11.4. 2022. Po loňském úspěchu na republikovém finále byla laťka nasazena velmi vysoko a očekávání veliké .....

Naši závodníci nezklamali a díky výborným výkonům družstvo ve složení Marianna Vaňková, Agáta Málková, Lucie Culková (7.B), Markéta Homolová, Matouš Verner, Štěpán Pejšek (8.B), Jonáš Pokorný a Adrian Briscein (8.A) postoupilo do krajského kola, které se bude konat v květnu na stadionu Slavie. 

Ani mezi jednotlivci, kteří soutěžili podle ročníku narození, se naši závodníci neztratili a odvezli si několik medailových úspěchů . Na prvních místech se umístili Adéla Adamková, Simona Balíčková a Šimon Růžička, na druhých místech  Štěpán Pejšek, Marianna Vaňková, Adam Chrudimský a Barbora Spíšková a bronzovou medaili si odvezli Tomáš Ždánský, Jakub Jan Uherek, Matěj Halbich a Adam Bohdaň. Závodníci na prvním a druhém místě si také zajistili postup do dalšího kola. 

Ani ostatní žáci  ve startovním poli neztratili a předvedli výborné výkony. Díky všem za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na úspěchy na dalších kolech. 

 

Kateřina Wollnerová, vyučující TV

 

 

 

 


Powered by Froala Editor