Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Celorepublikové finále OVOV v Brně | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Celorepublikové finále OVOV v Brně

Norbert Tlustý 02.09.2020

Již několikátý rok se reprezentanti naší školy začátkem září zúčastnili celorepublikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Školu v Brně reprezentovali Ema Adamková, Jan Novotný, Martin Hřebejk za jednotlivce a za družstvo Sára Landová, Simona Tošnarová, Marianna Vaňková, Agáta Málková, Julián Popko Děcký, David Wayne Drahovzal, Jakub Černík, David Kopáček. Vynikající 1. místo obsadila Ema Adámková v kategorii dívek ročníku 2009, Jan Novotný pěkné 10. místo v kategorii chlapců 2010. Celorepublikového finále se zúčastnilo celkem 600 žáků ze škol z celé republiky. Všem našim vítězům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za výbornou reprezentaci.
Powered by Froala Editor